Sebuzín cup

02.08.2010 18:55

     V sobotu 31.7.2010 jsme pod názvem Sluneta – basket tým přijeli obhajovat loňské první místo na tomto už tradičním a prestižním turnaji, kterým si pravidelně zpestřujeme letní přípravu. Naši sestavu jsme vzhledem k dovoleným zpevnili několika hosty (Milan, Lony, Savec a v bráně Fíša), a opět jsme, zejména dopoledne předvedli velmi kvalitní výkony.
Na turnaj jsme přijeli už potřetí a vzhledem k předchozím vynikajícím výkonům a umístěním jsme už bráni jako jedni z favoritů, na které se chce každý vytáhnout. Kdeže je to podceňování party vytáhlých čahounů, jak ho pamatujeme před dvěma lety. Skupinou jsme prošli naprosto suverénně, možná nás to až ukolébalo před semifinále.

Výsledky ve skupině: 

Sluneta – Stará Garda           6 : 0

Sluneta – Kostelníci              3 : 2

Sluneta – Sdružení               6 : 2

Sluneta – Nádražáci              5 : 1

   V krásném zápase jsme porazili i největší favority a pozdější vítěze Kostelníky, kteří sestavili skutečně silný tým. Ale náš skvělý taktický výkon opět připomněl všem našim fanouškům, až že už jich pár v Sebuzíně máme, že jsme opět připraveni bojovat o přední umístění. Základní skupinu jsme tedy vyhráli a v semifinále nás opět po roce čekal výběr místních mladíků, letos pod názvem Drni. Odveta se jim vydařila, my jsme naopak v tomto zápase nic nepředvedli. Jasná prohra 0 : 3 a tak nás čekal boj o třetí místo. Zde jsme naopak zcela dominovali proti Policajtům, kteří celý turnaj odtáhli s minimálním počtem hráčů v tomto zápase již fyzicky zcela odpadli. Naprosto bez problémů jsme zvítězili 6 : 2 a obsadili třetí místo.Nejlepším hráčem a manažerem našeho týmu byl jako vždycky Míra. Velmi pozitivní je i to, že už nasazujeme druhou mistrovskou generaci (mladej Kubel).

Sestava našeho týmu

Fíša v bráně, obrana Péca, Kubel, Lony a Zajda, útok Míra, Milan, Savec a mladej Kubel.

Trenéři: Bohunka, Starej Bároš, Beňo a Blanka

Další informace a fotogalerii k turnaji naleznete i ZDE.