S Varnsdorfem bez komplikací

30.01.2011 17:15

V tomto utkání jsme bez problémů zdolali poslední celek tabulky. Od počátku jsme byli lepším celkem a v klidu navyšovali svůj náskok. Pouze se nám nedařilo v druhé pětiminutovce třetí čtvrtiny, kterou jsme ukolébáni dostatečným náskokem prohráli 6 : 16. V poslední čtvrtině pak hosté nedali sedm minut koš a náš náskok opět pohodlně narostl. V tomto utkání střelecky zářil Martin Stavěl. Jen ty trestné hody nám letos příliš nejdou. Stále bez prohry držíme první příčku tabulky.

SLUNETA Ústí nad Labem – TJ Slovan Varnsdorf 91 : 54 (22 : 13, 25 : 10, 19 : 20, 25 : 11)

SLUNETA: Stavěl 39 (2 x 3, 7/1), Žalud 10 (1 x 3, 4/3), Andrenacci 8 (2 x 3), Mrázek 8 (1 x 3, 1/1), Zajíc 7 (1 x 3), Fiala 7 (2/1), Pecina 7 (5/1), Feigl 3 (2/1), Jelínek 2 (2/2)

TH: 23/10 (43,5 %)

Varnsdorf: Činka 17, Šišulák 10, Husár 8, Smrčka 6.....

Rozhodčí: Výborný, Šlaj (pískali velmi dobře)