S Roudnicí bez problémů

29.11.2010 20:47

V posledním domácím zápase letošního roku jsme bez problémů porazili předposlední tým tabulky z Roudnice. Zápas se odehrával od prvních minut podle našich not, jen na začátku poslední čtvrtiny hosté stáhli náš náskok na pouhých čtrnáct bodů. Od páté minuty posledního dějství jsme opět přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a hosté již dali pouhý jeden koš. Je docela překvapením, že hostující tým s výborným výškovým složením je bez vítězství u dna tabulky Severočeské ligy, ale je to možná dáno tím, že trenér BK REAL si více než hry vlastního týmu všímá rozhodčích a soupeře.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK REAL Roudnice nad Labem 88 : 60 (27 : 14, 19 : 19, 22 : 9, 20 : 18)

SLUNETA: Zajíc 22 (1 x 3, 5/5), Feigl 14 (1 x 3, 2/1), Stavěl 13 (1 x 3, 3/0), Výborný 7 (4/3), Zikmund 7 (3/1), Oswald 7 (6/5), Fiala 5 (1 x 3), Pecina 5 (2/1), Andrenacci 5 (1/1), Bár 3 (1 x 3), Žalud 0, Jelínek 0

TH: 26/17 (65,4 %)

Roudnice: Šašek 16, Teichbrev 13, Novák 8, Bambus 7.....

Rozhodčí: Pešek, Eisner (pískali dobře)