S Českou Lípou vítězně...

11.12.2011 18:03

Utkání s Českou Lípou jsme zvládli, ale vítězství se nerodilo lehce. Náš tým opět nebyl kompletní. Dlouhodobě chybí Michal Mrázek (viróza), do konce kalendářního roku je také mimo hru Petr Feigl (po operaci slepého střeva) a z pracovních důvodů chyběl Ruda Výborný. Po nemoci se však vrátil do sestavy Lukáš Kromholz. Hosté přijeli v tradiční sestavě a pouze v sedmi hráčích, což však u tohoto týmu je trendem posledních sezón. Ze stabilního kádru chyběl pouze starší z bratrů Tesařových. Utkání nebylo pohledné a oba týmy se potýkaly s nepřesnou muškou při střelbě ze střední a delší vzdálenosti. Poločasové skóre 31:19 je toho jasným důkazem. Ve druhé půli se hosté začali více soustředit na výkon rozhodčích, což nakonec prospělo nám. Rozdíl ve skóre tak právě díky horší koncentraci českolipských nastoupal na záverečných 18 bodů.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Česká Lípa 65 : 47 (14 : 11, 17 : 8, 13 : 14, 21 : 14)

SLUNETA: Zajíc 14 (1 x 3, 3/3), Stavěl 13 (1 x 3), Bednář 10 (2/0), Fiala 9 (1 x 3), Žalud 6, Andrenacci 4 (1 x 3, 2/1), Bartoš 3 (6/3), Krombholz 3 (2/1), Malatinec 2 (2/2), Pecina 1 (2/1)
TH: 19/11 (57,8)

Česká Lípa: Ekrt 18, Tesař 12, Kobosil 10, Spoula 3...

Rozhodovali: Pešek, Anton (s přehledem)