S BNK Most bezproblémové vítězství

01.12.2013 16:42

Páteční zápas s družstvem BNK Most jsme bez obtíží zvládli. Soupeř přijel do SPORTCENTRA SLUNETA s osmi hráči a vydržel s námi držet krok do 4.minuty druhé čtvrtiny (22:19). Poté jsme šňůrou 15:5 mosteckým odskočili a ustálili poločasové vedení na 13 bodů. Druhá polovina utkání již byla plně v naší režii a náskok narůstal. Při závěrečném klaksonu svítilo na ukazateli skóre 74:53. Za domáci nastoupili všichni, kteří byli k utkání k dispozici zastupujícímu trenérovi Mírovi Bárovi mladšímu a všichni též bodovali.

Další domácí utkání odehrajeme v pátek 13. prosince 2013 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA. Budeme hostit předposlední tým tabulky BK Teplice „B“.

SLUNETA Ústí nad Labem - BNK Most 74 : 53 (21 : 12, 16 : 12, 20 : 14, 17 : 15)

SLUNETA: Pištěcký 22 (3 x 3, 3/1), Hrubý 16 (12/6), Výborný 10 (5/4), Zajíc 7 (1x3), Vágner 5 (2/1), Feigl 5 (4/3), Oswald 2 (2/0), Pecina 2, Zikmund 2, Bartoš 2, Andrenacci 1 (4/1)

TH: 32/16 (50, 0 %)

Most: Tůma 19, Čmolík 8, Novák 8, Plodek 7,...

TH: 18/8 (44,4 %)

Rozhodovali: Pásek, Vinš