Roudnici jsme zdolali

28.11.2009 20:49

V dalším domácím utkání Severočeské ligy jsme hostili BK REAL Roudnici n. L. Hosté dorazili jen v osmi hráčích, ale dá se říci, že téměř po celý zápas byli rovnocenným soupeřem. V osmé minutě druhé čtvrtiny vedli o šest bodů, ale v té chvíli jsme přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a začali se hráčům BK REAL vzdalovat. V poslední čtvrtině se hosté ještě jednou pokusili o zvrat v zápase, když stáhli náš náskok na osm bodů, ale po naší sérii třinácti bodů pochopili, že z naší palubovky vítězství nepřivezou. V utkání se nám dařila střelba z tří bodové vzdálenosti, z dvanácti pokusů jich bylo sedm úspěšných.

Statistika:

SLUNETA Ústí nad Labem - BK REAL Roudnice n. L. 95 : 69 (22 : 19, 28 : 24, 16 : 9, 29 : 17)

SLUNETA: Žalud 22 (3 x 3, 5/3), Feigl 12 (10/4), Fiala 12 (1 x 3, 4/3), Zajíc 10 (2/2), Mrázek 10 (2 x 3, 2/2), Andrenacci 9 (1 x 3, 5/4), Freiesleben 7 (5/3), Bína 6, Pecina 4, Stavěl 2, Zikmund 1 (2/1), Matys 0 (1/1)

TH: 33/21 (63,7%)

Roudnice: Bambas 32, Papež 13, Novák 10, Langweil 5 ....