Rok končíme vítězstvím

05.12.2010 14:18

V posledním zápase letošního roku jsme zvítězili na horké palubovce Litoměřic o jedenáct bodů. První polovina utkání pro nás vyšla nad očekávání a to zejména zásluhou naší dobré obrany. Ve třetí čtvrtině se nám přestalo dařit, domácí začali hrát velmi aktivně a výsledkem bylo naše vedení o pouhé dva body. V poslední čtvrtině se skóre přelévalo na obě strany, nicméně dvě minuty před koncem domácí vedli o dva body. Právě během posledních dvou minut obdržel domácí tým v rychlém sledu tři technické chyby a to zejména protože rozhodčím konečně došla trpělivost s neustálými komentáři domácí lavičky. Takže závěr byl o trestných hodech (v nichž vynikal zejména Pavel Zajíc /19/18/, přičemž nedal až tu poslední), dvou trojkách (Michalové Mrázek a Žalud) a našem klidu a pevných nervech. Po polovině soutěže jsme první a to bez porážky, přestože jsme hráli šest utkání z devíti odehraných kol na palubovkách soupeřů.

Slavoj BK Litoměřice „B“ - SLUNETA Ústí nad Labem 66 : 77 (16 : 23, 16 : 19, 16 : 8, 18 : 27)

Litoměřice: Bruzl 20, Chlupsa 12, Zych 12, Polák 9, .....

SLUNETA: Zajíc 31 (1 x 3, 19/18), Stavěl 18 (1 x 3, 7/3), Výborný 8 (3/2), Mrázek 6 (1 x 3, 4/3), Feigl 4, Žalud 4 (1 x 3, 2/1), Andrenacci 4 (1/0), Bína 2 (4/0), Oswald 0, Pecina 0

TH: 40/27 (65,4 %)

Rozhodčí: Drobný, Šlaj (pískali dobře)