Rok 2014 končíme vítězně

14.12.2014 21:16

Dobré utkání s kvalitním soupeřem má úspěšně za sebou náš tým. Domácí, kteří doma v této sezóně ještě neprohráli, chtěli uspět i s naším celkem. A dařilo se jim to do deváté minuty první čtvrtiny, kdy vedli 21 : 13. Poslední minuta byla plně v naší režii, stejně jako většina dalších minut utkání. Hráči Slavoje se přesto nevzdávali a ve třetí minutě posledního dějství se přiblížili na šest bodů (58 : 64). V tomto okamžiku neproměnil Vakrčka oba trestné hody a následně domácí neproměnili jasnou šanci pod naším košem. Našemu celku se zvýšenou aktivitou v útoku i obraně podařilo dovést utkání do vítězného konce. Výborný zápas odehrál Jirka Fiala, ale i ostatní domácím předvedli, proč je náš tým bez porážky na prvním místě Severočeské ligy.

Další utkání odehrajeme již v roce 2015. Na palubovce SPORTCENTRA SLUNETA budeme hostit celek BK Teplice, který se po rozpačitém začátku posouvá do horních pater tabulky. Hraje se v pátek 9.1.2015 ve 20,00.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 73 : 85 (21 : 20, 9 : 21, 19 : 21, 24 : 23)

Litoměřice: Vakrčka 17, Kodys 16, Chlupsa 13, Rubeš 9,….

TH: 38/23 (60,5%)

SLUNETA: Pištěcký 26 (1 x 3, 16/11), Fiala 15 (3 x 3, 2/2), Zajíc 9 (1/1), Feigl 9 (3/1), Beneš 8 (2/2), Výborný 8 (1 x 3, 6/3), Andrenacci 5 (3/1), Bartoš 5 (1 x 3, 2/2), Jelínek 0

TH: 35/23 (67,5%)

Rozhodčí: Anton, Matějček