Rok 2013 startujeme vítězně

08.01.2013 23:36

V prvním zápase roku 2013 vítězíme na horké palubovce BNK Most. První čtvrtina byla z našeho pohledu výborná v útoku, ale slabší v obraně. Od druhé čtvrtiny začínáme pomalu přebírat otěže zápasu a domácím bod po bodu odskakovat. Přesto domácí stále „kousali“ a prezentovali se svou úpornou hrou, založenou na zónové obraně. Našemu týmu se nad poměry dařila střelba (zejména ta trojková) po dobrých kombinacích v útoku a v obraně jsme se doslova překonávali. Tímto vítězstvím se stále držíme na předních místech tabulky Severočeské ligy a naši pozici hodláme potvrdit i v pátečním utkání s rezervou Teplic. Zápas začíná ve 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA.

BNK Most - SLUNETA Ústí nad Labem 69 : 87 (24 : 25, 12 : 18, 20 : 24, 13 : 20)

Most: Plodek 15, Tůma 15, Novák 12, Čmolík 11, .....

TH: 30/20 (66,7 %)

SLUNETA: Stavěl 21 (4 x 3, 8/7), Zajíc 21 (3 x 3, 8/6), Výborný 11 (1 x 3), Žalud 11 (2 x 3, 2/1), Feigl 10 (4/2), Pecina 6 (1/0), Oswald 4 (2/0), Zikmund 2 (2/0), Hykš 1 (4/1)

TH: 31/17 (54,8 %)

Rozhodčí: Rosenberger, Eisner (rozhodovali velmi dobře)