První porážka v soutěži

20.02.2011 14:16

V Mostě jsme utrpěli první porážku v soutěži, přičemž o všem rozhodla již první čtvrtina (4. minuta 21 : 3). Domácím v první půli vycházelo vše na co sáhli, byli lepší ve všech herních činnostech, přičemž zejména střelbu měli excelentní. V druhé půli jsme začali náskok pozvolna stahovat a to až na 8 bodů v 10. minutě třetí čtvrtiny (69 : 61). Poslední koš této čtvrtiny se signálem zaznamenali domácí, přičemž oba rozhodčí metrový přešlap uznali za tři body. Po našich oprávněných protestech nám ještě udělili technickou chybu a domácí celek tak poslední fázi hry zahajoval úspěšnými trestnými hody. Bylo jasné, že zápas nevyhrajeme a soustředili jsme se tedy na udržení lepšího skóre ze vzájemných utkání, což se nakonec podařilo. Do konce soutěže zbývají čtyři soutěžní kola, na druhý Most máme náskok tří bodů a lepší vzájemné skóre (+ 8).

BK Baník Most - SLUNETA Ústí nad Labem 88 : 70 (29 : 9, 24 : 22, 19 : 30, 16 : 9)

Most: Rosenbaum 28, Čmolík 21, Freiberg 16, Tůma 10, Vacek 10.....

SLUNETA: Feigl 22 (3 x 3, 10/5), Zajíc 14 (1 x 3, 5/5), Stavěl 11 (2 x 3, 6/3), Mrázek 11 (2 x 3, 4/3), Fiala 6 (1 x 3, 1/1 ), Andrenacci 3 (2/1), Oswald 3 (1 x 3), Pecina 0

TH: 28/18 (64,3 %)

Rozhodčí: Drobný, Pásek