První místo po základní části

21.02.2010 10:04

V posledním kole základní části Severočeské ligy jsme v pohodě vyhráli na palubovce BK REAL Roudnice n. L. Jen první čtvrtina byla oboustranně vyrovnaná, neboť domácí tým byl lepší ve hře pod košem a ještě se stačil vracet do obrany. Od druhé čtvrtiny jsme začali přebírat iniciativu a přehrávat domácí hráče, kteří neúspěšně zkoušeli jak osobní, tak zónovou obranu. V poslední čtvrtině jsme dokončili dílo zkázy a s přehledem zakončili toto utkání a zároveň základní část soutěže. Skvěle nám v utkání šla střelba trestných hodů (21/18, 85,7%) a trojek (17/9, 52,9%). V semifinále play-off, hraném na dva vítězné zápasy, se utkáme se čtvrtým celkem tabulky BK Děčín-juniorka.

Statistika:

BK REAL Roudnice n. L. - SLUNETA Ústí nad Labem 71 : 105 (22 : 21, 10 : 23, 22 : 25, 17 : 36)

Roudnice: Šašek 18, Bambas 18, Novák 10, Langweil 10....

TH: 29/17 (58,6%)

SLUNETA: Žalud 18 (4 x 3, 2/2), Zajíc 15 (2 x 3, 4/3),  Feigl 14 (1 x 3, 4/3), Mrázek 12 (2 x 3, 4/4), Fiala 12 (2/2), Matys 12 (2/2), Andrenacci 7 (1/1), Stavěl 7 (2/1), Pecina 4, Vágner 4

TH: 21/18 (85,7%)