S lídrem soutěže prohráváme

07.01.2019 11:05

Odehráli jsme zápas proti lídrovi soutěže a nutno napsat, že to z naší strany nebyl úplně špatný výkon. Přinutili jsme soupeře hrát se svou největší hvězdou na hřišti přes 30 minut. Do utkání jsme nastupovali v okleštěné sestavě, ale to je už letošní standardní stav. Ve své postatě o výsledku rozhodly 2. a 3. čtvrtina, které stanovily ráz utkání. V těchto chvílích se prosazoval hlavně Kuba Houška, jehož zkušenosti a přesná ruka určily hlavní rozdíl ve skóre. Náš tým se trápil v útoku, ale s tím se potýkáme od startu soutěže. Chybí nám větší pohyb a souhra v postupném útoku. V obraně jsme vsadili na agresivnější pojetí a docela to slavilo úspěch. Soupěř dal 80 bodů, což je relativně hluboko pod jeho sezónním průměrem. Na druhou stranu hodně košů jsme obdrželi z rychlého protiútoku a ze hry jeden na jednoho z perimetru, což by se tak lehce stávat nemělo. To je ale už o každém jednotlivci v našem týmu, aby se kousl, chtěl ubránit a vracet se do obrany.

Další utkání hrajeme již tento pátek od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA proti Litoměřicím, s kterými jsme první vzájemný zápas těsně prohráli a tak jim máme co vracet (65 : 67).

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Levharti Chomutov 56 : 80 (16 : 23, 9 : 17, 9 : 18, 22 : 22)

SLUNETA: Sedlák 16 (3 x 3, 3/3), Zajíc 11 (3 x 3), Feigl 11 (2 x 3, 5/1), Andrenacci 5 (1 x 3, 2/0), Anderla 4, Sobotka 4, Fiala 3 (1 x 3), Jeřábek 2, Zikmund 0

TH: 10/4 (40,0%)

Chomutov: Houška 29, Pacák 14, Stria 13, Boyko 11,...

TH: 10/6 (60,0%)

Rozhodčí: Šmíd, Rosenberger