Postupujeme do finálové skupiny

08.12.2019 16:13

Pohodovým vítězstvím v České Lípě jsme se v předstihu kvalifikovali do finálové skupiny Severočeské ligy. Do poločasu domácí zlobili a několikrát dotáhli náš slibný náskok. Ve třetí čtvrtině nedali šest minut koš a náš tým začal postupně navyšovat skóre. Minutu a půl před koncem jsme byli na devadesáti bodech, ale tři trojky Michala Sedláka a „stovkový“ koš Pavla Andrenacciho rozhodli o naší první letošní stovce.

Závěrečný zápas naší základní skupiny Severočeské ligy odehrajeme až v novém roce s BK Děčín Křešice. Bez ohledu na výsledek tohoto zápasu postupujeme do finálové skupiny o 1. – 6. místo, kam nás doprovodí borci z Liberce nebo Varnsdorfu.

BK Česká Lípa - SLUNETA Ústí nad Labem 69 : 101 (22:29, 43:50, 53:74)

SLUNETA: Sedlák 30 (5 x 3, 6/5), Anderla 20 (8/4), Zajíc 15 (1 x 3, 4/4), Pištěcký 14 (1 x 3, 6/4), Sobotka 9 (1 x 3, 2/2), Andrenacci 8, Bartoš 6 (2 x 3)

TH: 26/19 (73,1%)

Rozhodčí: Liška, Velda