Porážíme posledního

17.01.2016 22:22

Vyhráváme na Baníku, ale opět jsme se dost nadřeli. První čtvrtina vypadala z našeho pohledu slibně, ale následných dvacet minut dobrých nebylo. Domácí tým, který nastoupil jen v sedmi hráčích, bojoval a byl velmi úspěšný v zakončení svého útoku. Naopak naše hra v tomto časovém úseku byla dosti statická a úspěšnost střelby nijak vysoká. O našem vítězství tak rozhodly úvodní tři minuty posledního hracího období, které jsme vyhráli 9 : 0 a odskočili soupeři na rozdíl 15 bodů (76 : 61).

V posledním venkovním utkání základní části Severočeské ligy zajíždíme v pátek 29.1.2016 na palubovku Slavie TU Liberec. Domácí tým má tímto zápasem poslední šanci na postup do finálové skupiny. Zápas začne ve sportovní hale Technické university od 19,30.

BK Baník Most  -  SLUNETA Ústí nad Labem 75 : 87 (22 : 31, 18 : 16, 21 : 20, 14 : 20)

Most: Rosenbaum 27,Csesznok 20, Dobrečevič 12, Šička 11,….

TH: 13/7 (53,8%)

SLUNETA: Pištěcký 31 (1 x 3, 15/6), Zajíc 20 (1 x 3, 6/5), Feigl 14 (2 x 3, 2/0), Bartoš 7 (1 x 3, 6/4), Vorlíček 6 (4/2), Pecina 4, Výborný 2, Vágner 2, Andrenacci 1 (2/1)

TH: 35/18 (51,4%)

Rozhodčí: Doksanský, Rosenberger