Popoločasová vlna spláchla Most

08.02.2015 15:28

Dobrým výkonem v druhé půli porážíme BNK Most. Prvních dvacet minut se náš tým rozkoukával a hrál pomalu v obraně i útoku. Domácí celek toho dokonale využil a před poločasovým signálem vedl o sedm bodů. Do druhé půle nastoupilo naše mužstvo jako vyměněné (domluva během poločasu zabrala) a během tří minut srovnalo skóre. Pak dal Kotiš koš a to bylo ze strany domácích na dlouhou dobu vše. Následuje naše neuvěřitelná šňůra 37 bodů v řadě, která rozhoduje do té doby vyrovnané utkání. Velmi dobrým výkonem se prezentovali zejména dva naši borci – Pavel Andrenacci a Jiří Fiala.

K poslednímu utkání základní části letošního ročníku Severočeské ligy zajíždíme v pátek 13.2.2015 do Liberce. Na palubovce Sportovní haly TU se od 19,30 střetneme s místním vysokoškolským klubem.

Poslední kolo nám určí soupeře pro čtvrtfinále play-off, rozhodne se mezi BNK Most a BK Horejsek Děčín.

BNK Most - SLUNETA Ústí nad Labem 68 : 105 (21 : 17, 21 : 18, 4 : 38, 22 : 32)

Most: Plodek 15, Tůma 15, Brisuda 12, Bravený 11,.....

TH: 12/8 (66,7 %)

SLUNETA: Fiala 25 (4 x 3, 1/1), Feigl 22 (1 x 3, 1/1), Zajíc 20 (1 x 3, 8/7), Andrenacci 15 (3 x 3, 2/0),  Výborný 11 (1 x 3, 2/2), Vágner 9 (4/1), Jelínek 3 (1 x 3)

TH: 18/12 (66,7 %)

Rozhodčí: Pešek, Hendrych