Polovina sezóny je za námi

19.12.2011 12:30

      Pátečním utkáním v Teplicích jsme zakončili první polovinu soutěže, kdy obhajujeme titul z minulé sezóny. Ta letošní je ovšem trochu jiná. Oproti těm předchozím jsou největším problémem absence, které sužují náš tým. Ačkoli došlo před startem i v průběhu soutěže k doplnění kádru (přišli Lukáš Krombholz z U19, Pavel Bartoš restart kariéry, Roman Bednář přestup a Honza Malatinec také restart kariéry), tak se nám nepovedlo za celou první polovinu nastoupit k jedinému utkání v plném složení kádru. Citelně chybí Michal Mrázek, který dlouhodobě patří k hlavním stavebním kamenům družstva. Z důvodů zranění a pracovních povinností chyběli v některých utkáních Martin Stavěl, Petr Feigl, Michal Žalud, Petr Bína, Ruda Výborný, Pavel Zajíc a další hráči, kteří pravidelně nastupují. Pokud se toto všechno sečte, tak je úspěchem, že i přes tyto problémy figurujeme v boji o obhájení titulu s dvěma porážkami z Děčína a Litoměřic. Prohra v Litoměřicích byla velmi těsná a rozhodlo spíše štěstí na straně domácích, naopak porážka od Juniorky Děčín nás mrzí a byla zapříčiněna naším horším výkonem a také výše zmíněnou absencí několika stabilních hráčů. Na druhou stranu máme úspěch v sezóně stále ve svých rukou. Zlepšený výkon v Teplicích ukázal opět sílu našeho týmu. Nyní máme měsíc na plné zotavení a věříme, že v druhé polovině sezóny budeme v plné síle bojovat o v pořadí 9.titul mistra Severních Čech pro tým Slunety.

V sekci Soupiska týmu byly doplněny statistiky hráčů za první polovinu sezóny. Pracujeme dále na doplnění fotografií nových hráčů.