Pohodové vítězství ve Varnsdorfu

01.02.2009 20:55

Většina našich zápasů ve Varnsdorfu nebývá jednoduchých, ale tentokrát  tomu bylo jinak. Od druhé čtvrtiny byla naše převaha jasná, když jsme získávali body zejména z rychlých útoků a také se nám začala dařit obrana vysokých podkošových hráčů domácích. Pět minut před koncem utkání jsme vedli 89 : 63, do konce zápasu domácí výsledek částečně zkorigovali. Po dvanáctém kole jsme první v tabulce s deseti vítězstvími a dvěma porážkami, druhý je Slavoj BK Litoměřice „B“ se stejným poměrem vítězství a porážek, ale s horším skóre.

TJ Slovan Varnsdorf – SLUNETA Ústí nad Labem 75 : 91 (21 : 20, 13 : 26, 22 : 31, 19 : 14)

Body SLUNETA: Feigl 31 (2x3, 2/1), Zajíc 19 (1x3, 7/6), Stavěl 16 (3x3, 5/3), Žalud 11 (6/5), Bína 6, Krupka 6 (4/2), Pecina 2, Branda 0
Body Varnsdorf: Voráček 25, Novotný 19, Doležal 10, Vakulenko 9

Rozhodčí: Šikner, Boček (pískali velmi dobře)