Po hodech přišel půst

28.01.2018 16:25

Po špatném výkonu se z Varnsdorfu vracíme s prohrou. Plný zisk bodů v tomto kalendářním roce nás favorizoval, ale náš celek naprosto zklamal. Do Varnsdorfu jsme odjeli v neúplné a částečně omlazené sestavě, ale bojovnost a basketbalové dovednosti zůstaly kdesi před domácí halou. První půle byla obrovským propadákem, když nás domácí, zejména ve druhé desetiminutovce, hladce přehráli. Po důrazné domluvě během hlavní přestávky jsme ve třetím hracím období domácím dovolili jen šest bodů, ale efektivita na útočné polovině nebyla na odpovídající úrovni (zejména časté nevynucené ztráty a žalostná střelba). Přesto se našemu týmu podařilo „srazit“ náskok soupeře na pouhé tři body dvě minuty před koncem zápasu (64 : 61), ale domácí tým si v závěru slušným proměňováním trestných hodů vítězství nenechal vzít. V našem celku nastoupil poprvé po přestupu z BK Skřivánek Martin Anderla (dlouholetý hráč USK Ústí n.L.) a jako jeden z mála podal kvalitní výkon.

Další utkání letošního ročníku Severočeské ligy odehrajeme v pátek 9.2.2018 s týmem USK Slavia Liberec. Zápas začíná ve SPORTCENTRU SLUNETA tradičně od 20,00.

TJ Slovan Varnsdorf - SLUNETA Ústí nad Labem 71 : 62 (22 : 19, 24 : 8, 6 : 15, 19 : 20)

Varnsdorf: Šišulák, Beran a Lehroch po 11, Zamrzla 9,…..

TH: 34/20 (58,8%)

SLUNETA: Fiala 20 (3 x 3, 6/5), Andrela 20 (8/8), Wagner 8 (8/4), Sedlák 5 (1 x 3), Bár 4 (1 x 3, 4/1), Bartoš 3 (8/3), Pecina 2, Andrenacci 0 (2/0), Jelínek a Jeřábek nenastoupili

TH: 36/21 (58,3%)

Rozhodčí: Šikner, Šmíd