Parádní výkon

01.11.2015 19:59

Slabší začátek, ale nakonec přesvědčivé vítězství po výborném výkonu. První koš jsme zaznamenali až ve čtvrté minutě. Postupně se dostáváme do tempa a tým vysokoškoláků nutíme agresivní obranou k chybám na rozehrávce. Našemu celku se dařilo hrát rychle do soupeřova koše a zejména ve druhé a třetí čtvrtině jsme přidali i produktivní střelbu ze střední a dlouhé vzdálenosti a kupodivu i trestných hodů. Hosté se snažili, ale nestačili fyzicky a herně na náš celek, který tak zaznamenal páté vítězství a zůstává jediným bez porážky v tabulce Severočeské ligy.

Nyní nás čekají dvě venkovní utkání. To první sehrajeme v pátek 13.11.2015 od 19,30 s BK Horejsek Děčín. Zápas se odehraje v ARMEX Sportcentru.

SLUNETA Ústí nad Labem – Slavia TU Liberec 89 : 60 (19 : 15, 28 : 14, 26 : 16, 16 : 15)

SLUNETA: Feigl 16, Zajíc 12 (4/4), Stavěl 12 (1 x 3, 4/3), Vorlíček 12 (4/4), Andrenacci 11 (2 x 3, 2/1), Fiala 10 (1 x 3, 1/1), Výborný 7 (1 x 3), Pecina 7 (2/1), Vágner 2

TH: 17/14 (82,4%)

Liberec: Janota 18, Mraček 17, Djuliman 10, Šviha 6,...

TH: 14/7 (50,0%)

Rozhodčí: Baudyš, Mühlbach