Parádní představení

21.03.2016 07:29

Perfektním výkonem a to zejména v obraně porážíme Louny. Domácí, kteří nás jako jediní porazili v základní části (84 : 59), chtěli znovu uspět. Náš tým se na zápas výborně připravil a hned od začátku vzal domácím naději na úspěch v tomto duelu. Hráči BA dali úvodní koš, ale to bylo jejich první a zároveň poslední vedení. Naši borci výtečně bránili a snažili se zakončovat rychle do soupeřova koše. Skvělé byly trestné hody! O osudu utkání definitivně rozhodla třetí čtvrtina a zejména období od 2. do 7. minuty, které jsme vyhráli 16 : 0. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všech jedenáct, kteří v utkání nastoupili a taky naši fanoušci, kteří v bouřlivé (ale korektní) atmosféře pomohli našemu týmu k úspěchu.

K dalšímu zápasu zajíždíme na palubovku BNK Most. Domácí tým zatím ve finálové skupině nezvítězil, naposledy prohrál doma s Teplicemi 69 : 88. Hraje se v sobotu 2.4.2016 od 17,00 na SŠ Gastronomie a služeb, J. Palacha 712/2, Most.

Basket Academy Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 51 : 79 (14 : 19, 14 : 22, 9 : 25, 14 : 13)

Louny: Hnátek 10, Jakeš 8, Peterka 7, Vít 7, Přibyl 7,….

TH: 13/5 (38,5%)

SLUNETA: Zajíc 19 (1 x 3, 8/6), Feigl 17 (2 x 3, 5/5), Pištěcký 16 (7/4), Výborný 9 (1 x 3, 2/2), Fiala 5 (1 x 3, 2/2), Pecina 4, Andrenacci 4 (2/2), Bartoš 3 (1 x 3), Vágner 2, Mudroch 0, Jeřábek 0

TH: 26/21 (80,1%)

Rozhodčí: Doksanský, Rosenberger