Padla kosa na kámen

07.11.2011 23:10

Naprosto nepovedené utkání, vůbec nejhorší v letošní sezóně. A omluvou nemůže být ani velká neúčast hráčů základní rotace (Žalud, Feigl, Mrázek, Bína). Jen začátek zápasu se nám povedl, když po dvou minutách vedeme 8 : 0. Domácí během dvou minut srovnali skóre a do konce poločasu se hrálo relativně vyrovnané utkání. Začátek druhého poločasu nás nezastihl v dobrém rozpoložení a domácí, hrající zónovou obranu, začali kralovat. V šesté minutě poslední čtvrtiny se nám zvýšenou aktivitou podařilo stáhnout náskok domácího celku na tři body (63 : 60). Ale byla to naše labutí píseň, neboť okamžitě dvakrát prohráváme doskoky pod naším košem po trestných hodech soupeře. Domácí si vítězství zasloužili, a to zejména za bojovnost a nadšení. Naše vítězná série tedy končí, nicméně i tak zůstáváme na prvním místě tabulky, k čemuž nám pomohla i překvapivá domácí prohra USK Ústí n.L. se Slovanem Varnsdorf 84 : 92.

BK Děčín-Juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem 81 : 73 (18 : 21, 19 : 10, 22 : 15, 22 : 27)

Děčín: Zavadil 16, Lapáček 15, Dlask 15, Malý 14...

SLUNETA: Stavěl 21 (2 x 3, 10/5), Zajíc 21 (3 x 3, 6/4), Výborný 16 (3 x 3, 3/3), Krombholz 7 (4/1), Andrenacci 2, Zikmund 2 (2/2), Fiala 2 (2/2), Pecina 2, Bartoš 0 (2/0)

TH: 29/17 (58,6 %)!!!

Rozhodčí: Votroubek, Anton (rozhodovali velmi dobře)