Neúspěšný výstup na Rysy

06.11.2016 19:36

Na favorizovaný celek ligy jsme nestačili. Domácí, kteří ještě v minulé sezóně pod hlavičkou Kondorů brázdili prvoligové palubovky, byli lepším celkem a zaslouženě zvítězili. Nám vyšel úvod zápasu a dobře jsme hráli i v závěrečné desetiminutovce. Zlom v utkání nastal v páté minutě druhé čtvrtiny, kdy za našeho vedení 28 : 23 jsme se nechali rozhodit zcela nepochopitelnými verdikty obou sudí. Toho domácí celek využil a nasázel nám šestnáct bodů v řadě. Škoda, mohlo to být pěkné utkání.

A čeká nás další kvalitní soupeř. V sobotu 12.11.2016 zajíždíme do Varnsdorfu (sestoupil z II. ligy), kde od 17,30 poměříme síly s domácím Slovanem. Hraje se ve sportovní hale TJ Slovan Varnsdorf, Západní 2984.

BA Lynx Liberec - SLUNETA Ústí nad Labem 85 : 62 (16 : 18, 23 : 10, 25 : 14, 21 : 20)

Liberec: Obešlo 22, Bartel 19, Bím 16, Hanus 12,….

TH: 24/15 (62,5%)

SLUNETA: Zajíc 16 (3 x 3, 3/1), Feigl 12 (1 x 3, 7/3), Žalud 8 (2 x 3), Fiala 7 (1 x 3), Svoboda 6, Vorlíček 6,  Bartoš 4, Vágner 2, Andrenacci 1 (2/1), Pecina 0

TH: 12/5 (41,7%)

Rozhodčí: Menšík, Mašek