Nepovedený vstup do play-off

16.03.2014 19:38

Takhle jsme si vstup do vyřazovacích bojů rozhodně nepředstavovali. Zahájili jsme výborně a v páté minutě druhé čtvrtiny vedli o devatenáct bodů (34 : 15). Pak našim borcům došel dech a zápas se začínal otáčet. Hosté hráli trpělivě a velmi efektivně. Ve druhé minutě poslední čtvrtiny vedou hráči hostujícího celku již o deset bodů (53 : 63), přesto se nám podařilo zvýšenou bojovností dovést utkání do prodloužení. V něm hosté vyhráli o koš a nás stejně jako v celém zápase zradilo proměňování trestných hodů.

Pokud chceme pomýšlet na postup, pak musíme 2x zvítězit. Druhé utkání semifinále play-off nás čeká v pátek 21.3.2014 od 19,30 v hale Na Kocandě v Litoměřicích. Případný rozhodující třetí zápas bychom odehráli v neděli 23.3.2014 od 15,00 na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA.

SLUNETA Ústí nad Labem -  Slavoj BK Litoměřice „C“  75 : 77 (25 : 15, 14 : 16, 12 : 25, 16 : 11, 8 : 10)

SLUNETA: Hrubý 24 (22/14), Fiala 16 (2 x 3, 4/2), Pištěcký 15 (13/7), Výborný 9 (2/1), Žalud 9 (3 x 3), Pecina 2, Andrenacci 0, Vágner 0, Zajíc 0,

TH: 45/24 (53,3%)

Litoměřice: Radimský 15, Zych 13, Hrubý 12, Břešťan, Chlupsa, Kodys po 10,….

TH: 22/18 (81,8%)

Rozhodčí: Nesper, Rosenberger