Nečekané drama v Mostě

09.11.2008 09:25

Další vítězství jsme si připsali do svých statistik v Mostě, ale nebylo to vůbec jednoduché. Domácí mladý tým hrál velmi nebojácně a agresivně, což nám činilo značné potíže. Zonóvý presink jsme přecházeli s obtížemi a chyby, které jsme dělali v rozehrrávce soupeř trestal. K výbornému výkonu u domácích se vybičoval Honza Rosenbaum, který dorostenecké soutěže hrál právě v Ústí nad Labem. Jeho přesná střelba držela neustále domácí ve hře a ve vedení. Poločas hlavně díky naší zlepšené koncovce vyšel příznivě pro nás 42:41, ale po poločase jsme začali opět ztrácet a domácí vycítili možnost senzace. Ještě 7 minut před koncem svítilo na ukazateli skóre 72:60 a vše nasvědčovalo překvapivému vítězství domácích. Závěr však dopadl úplně jinak. Náš tým díky zagresivnění obrany donutil Mostecké mladíky k chybám, které vyústily k naší bodové šňůře. Posledních 6 minut utkání jsme vyhráli 27:6 a tím si zajistili i 5.výhru sezóny.

BK Baník Most-juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem 78:87 (41:42)