Nakonec druhé místo, ale s hořkostí...

22.04.2020 14:34

     Sezóna díky zásahu vyšší moci skončila předčasně. Je to škoda. Měli jsme to rozehrané nejlépe za poslední roky, ale realita je bohužel taková. Z hlediska oficiálního vyhlášení pořadí jsme díky skóre a bilanci nakonec na druhém místě, ale toto, s ohledem na respekt k soupeřům, nelze moc uznat. Vítězem se stal celek Válečníci Děčín "A". Díky tomu má právo na postup do II.ligy a tohoto práva nakonec využil i když to prý bylo po dlouhém přemýšlení. 
     Pokud zhodnotíme herně sezónu, tak došlo ke zlepšení. Hlavně směrem v obrazu předváděné hry. Nebyla to hra na náhodu jako poslední ročníky. Obměna kádru se konečně podařila přetavit ve výsledky, ale průběh bolel. Výbornou sezónu měl Michal Sedlák, který byl střeleckým tahounem. Pozitivní je návrat Martina Stavěla. Naopak zranění Tondy Pištěckého či Marka Vorlíčka nám dělala starosti. Na trenérském postu odvedl velký kus práce Vratislav Stavěl, který dokázal družstvo vyburcovat k bojovnosti. 
     Co nás trápí dlouhodobě je docházka. Hlavně venkovní zápasy byly leckdy zájezdem 6-7 statečných, kdy v sestavě nechyběli padesátníci. Dále pak trstné hody a neuvěřitelné zahazování šoupáků. I tak jsme za celou sezónu odehráli slušně.  
     Nyní se po uvolnění vrhneme na fotbal a tenis. Věříme, že se vše rozjede zpět do standardních podmínek. Chceme kádr opět doplnit, abychom zlěpšili docházku na zápasy.