Na vítězné vlně

02.11.2010 15:34

Dobrý zápas s mladým, ambiciózním soupeřem jsme sehráli v Děčíně. Opět jsme hráli dobře v obraně, jen první čtvrtina byla z tohoto pohledu slabší. Dařila se nám střelba, domácí tým jsme přehrávali nápaditou hrou v útoku, kdy všichni hráči, kteří do utkání nastoupili, se zapsali do střelecké tabulky. U domácích naopak zaznamenali body jen hráči základní sestavy. V poslední čtvrtině jsme v pohodě zvládli i vysunutou obranu domácích a většinu útoků úspěšně zakončovali ke konci časového limitu 24 sekund. Jen proměňování trestných hodů je naším dlouhodobým problémem.

Statistika:

BK Děčín-juniorka - SLUNETA Ústí nad Labem 68 : 79 (25 : 27, 14 : 19, 13 : 15, 16 : 18)

Děčín: Dlask 21, Unar 12, Malý 10, Zelený 10,.....

SLUNETA: Zajíc 24 (18/16), Stavěl 18 (2 x 3, 8/2), Fiala 10 (1 x 3, 8/5), Mrázek 9 (2 x 3, 2/1), Žalud 5 (1 x 3), Oswald 5 (3/1), Andrenacci 4 (3/0), Výborný 2, Pecina 2 (3/2)

TH: 45/27 (60,0 %)

Rozhodčí: Výborný st., Neuman (pískali dobře)