Na vítězné vlně

13.02.2010 16:00

Utkání s ambiciózním týmem juniorky jsme začali pěkně "zostra", po čtyřech minutách byl stav 15 : 3. Pak se nám přestalo dařit zakončování jasných tutovek a hosté první čtvrtinu vyhráli. Od třetí minuty druhé čtvrtiny se začalo opět hrát podle našich not a od té doby jsme již hostující tým po celé utkání do vedení nepustili. Dařila se nám střelba z tří bodové vzdálenosti (Michal Žalud zaznamenal 7 trojek z 12 pokusů) a i v trestných hodech to bylo dobré. Vyjma první čtvrtiny se nám také dařilo pokrývat rychlé útoky mladých hráčů juniorky. Závěr utkání byl trochu chaotický, neboť obě družstva několikrát zbytečně ztratila v útoku míč. O našem nasazení do play-off rozhodne poslední utkání základní části Severočeské ligy v Roudnici, pokud neprohrajeme, vstoupíme do něj z prvního místa.

Statistika:

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Děčín-juniorka 95 : 81 (22 : 24, 25 : 13, 24 : 21, 24 : 23)

SLUNETA: Žalud 29 (7 x 3, 4/4), Stavěl 13 (3/1), Freiesleben 12 (1 x 3, 2/1), Andrenacci 11 (1 x 3, 6/4), Fiala 10 (1 x 3, 2/1), Dvořáček 7 (3/3), Feigl 6 (2/2), Matys 3 (2/1), Pecina 2 (2/2), Zikmund 2, Vágner 0

TH: 26/19 (73,1 %)

Děčín: Rous 19, Dlask 18, Malý 14, Zelený 10, Unar 10...

TH: 27/16 (59,3 %)