Na turnaji v Sebuzíně v malé kopané nakonec pátí

21.08.2013 16:15

      Jako každoročně jezdíme koncem července do Sebuzína, kde k nesmírné radosti pořadatelů ozdobíme místní turnaj v malé kopané kvalitními a divácky atraktivními výkony. Letos jsme bohužel vzhledem k dovoleným a podobným letním vymoženostem měli trochu problém se sestavou, ale nakonec jsme v silné konkurenci 8 týmů obsadili pěkné páté místo.

Zdá se to nepochopitelné vzhledem k tomu, že jsme všechny naše čtyři zápasy  prohráli, ale protože systém turnaje byl tak složitý a nepřehledný, mohli být pořadatelé vlastně rádi, že jsme přes 4 porážky nebyli ve finále.

Ale teď už k naší hře. Musím, říct, že kromě úvodního zápasu, kde jsme evidentně doplatili na nesehranost a nerozehranost a podlehli jsme 0 : 5, jsme dále sehráli 3 skvělé a vyrovnané duely, které jsme vždy prohráli o jednu branku. Výsledky 0 : 1, 1 : 2 a znovu 1 : 2 ukazují, kde nás nejvíce tlačila bota. Stejně jako trenér Bílek a celý národní fotbalový tým jsme prostě měli problémy najít střelce. Někdy chyběl důraz, někdy rychlost, někdy tam stál, sakra, jejich brankář, ale góly prostě nepřicházely. Brankáře i obranu jsme měli na úrovni, jen ta finální fáze.

Skvělý zápas jsme sehráli s pozdějšími vítězi, týmem Kostelníků. Měli jsme jasnou duševní a morální převahu, místy i herní a za nerozhodného stavu těsně před koncem jsme je zatlačili a gól visel ve vzduchu. Nakonec ho zaznamenal Zajda nekompromisní dorážkou, bohužel do vlastní branky. 

Pak už jenom děkovačka divákům, ve skupině jsme skončili třetí, celkově pátí.

Sestava:

V bráně skvělý Karáčo

Obrana: Taky dobrý – Mráza, Andrej a několik neznámých bojovníků

Útok: No comment – Zajda, dále jediný legionář, bývalý reprezentant KLDr Kim-Knot-Ke, Aleš Savka a další kolemjdoucí