Mostecký Baník byl nad naše síly

07.02.2012 08:00

Páteční utkání se nám nepodařilo vyhrát a naše cesta za obhajobou už není jen v našich rukách. Nutno však poznamenat, že Baník Most vyhrál páteční utkání po zásluze a to hlavně zlepšených výkonem ve druhé polovině. Už v první půli hry domáci vedli o 12 bodů (7.minuta 2.čtvrtiny 41:29), ale díky naší zvýšené agresivitě zejména v obraně se nám podařilo výsledek do velké přestávky vyrovnat na 44:44. Klíčovou čtvrtinou byla opět ta třetí. Tři rychlé trojky v poslední minutě tohoto období (včetně jedné s klaksonem téměř od poloviny hřiště) uzavírají toto hrací období výsledkem 72:55 a myšlenka na dobrý výsledek bere pomalu za své. Dobrým vstupem do poslední čtvrtiny (šňůra 6:0) ještě znervózníme domácí družstvo, ale pak tři otevřené střely nekončí v koši mosteckých a to rozhoduje. Od 4. do 8. minuty prohráváme úsek 14:2! a je rozhodnuto. Konečný výsledek ještě zkorigujeme proti "lavičce" domácích na závěrečných 90:74. Domácí družstvo působilo kompaktněji. Utkání jsme prohráli díky hluchým místům a opět hlavně ve druhé polovině utkání.

BK Baník Most - SLUNETA Ústí nad Labem 90:74 (22:18, 44:44, 72:55)

Most: Rosenbaum 32, Malý 21, Hnátek 9...

SLUNETA: Stavěl 27 (6/3,2x3), Zajíc 15 (4/3,2x3), Feigl 13 (10/5), Bednář 8 (4/2,2x3), Pecina 5 (2/1), Výborný 5 (6/5), Bartoš 1 (2/1), Andrenacci 0, Krombholz 0

TH: 34/20 (58,8%)

Rozhodovali: Anton, Eisner P. (rozhodovali dobře)