MISTŘI...!!!

13.04.2014 17:41

V Děčíně vyhráváme 80 : 70 a získáváme titul MISTR severních Čech...Celý zápas jsme vedli a zaslouženě díky týmovému výkonu vyhráli. Domácí potřebovali vyhrát a nervozita některých byla dobře patrná. Náš tým byl výborně připraven a zápas odehrál s vysokým nasazením a nesmírnou bojovností. Jen na doskocích jsme propadli, ale výšková převaha Děčína byla značná. Nás naopak nezklamala střelba za tři body, proměnili jsme osm pokusů. V poslední čtvrtině domácí ještě zkusili přitvrdit obranu a utkání zdramatizovat, ale naše proměňování trestných hodů bylo skvělé (12/12, z toho Pavel Zajíc stejně jako v prvním finálovém zápase 6/6). Poslední minuta se odehrála za mohutného aplausu fandů našeho týmu. Moc jim děkujeme za podporu během celého zápasu. A pak již mohlo proběhnout vítězné kolečko staronových mistrů. Titul získáváme podeváté, přičemž v minulé a předminulé sezóně jsme shodně obsadili třetí místo.

Záznam utkání na TVCOM naleznete ZDE.

BK Horejsek Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem 70 : 80 (16 : 20, 15 : 20, 19 : 22, 20 : 18)

Děčín: Hendrych 14, Smeták 12, Kout 11, Prach 9,….

TH: 32/19 (59,4%)

SLUNETA: Pištěcký 23 (16/13), Zajíc 13 (1 x 3, 6/6), Stavěl 10 (2 x 3, 4/2), Bejček 10 (2 x 3, 2/2), Feigl 9 (2 x 3, 2/1), Žalud 5 (1 x 3), Výborný 4 (4/4), Vágner 3 (1/1), Fiala 2, Pecina 1 (2/1), Andrenacci 0

TH: 37/30 (81,1%)

Rozhodčí: Neuman, Pešek