Liberec i podruhé lepší

19.02.2017 20:58

Hráči Lynxu byli lepším celkem a zaslouženě vyhráli. Od začátku hostující tým vedl a nedal nám moc šancí přemýšlet o vítězství. Snad jen v páté minutě třetí desetiminutovky, kdy jsme snížili na rozdíl čtyř bodů (35 : 39), ale to bylo z naší strany vše. Před posledním hracím obdobím prohráváme o deset bodů, o stejný počet rozdílových bodů pak hosté v poslední čtvrtině navýšili konečný výsledek. Nemá cenu se vymlouvat na absenci mnohých hráčů základní sestavy (Zajíc, Feigl, Bartoš, Fiala,…), hlavními našimi problémy byly zoufalé trestné hody a špatný obranný doskok.

Tento pátek (24.2.2017) se na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA utkáme se Slovanem Varnsdorf, který hrál v minulé sezóně druhou ligu. Po sestupu se Varnsdorfu v Severočeské lize příliš nedaří a okupuje poslední příčky tabulky. Utkání začíná v obvyklý čas, tedy ve 20,00.

SLUNETA Ústí nad Labem – BA Lynx Liberec 51 : 71 (15 : 18, 7 : 15, 18 : 17, 11 : 21)

SLUNETA: Pištěcký 12 (10/4), Vorlíček 10 (8/6), Sedlák 9 (1 x 3, 2/0), Žalud 7 (4/3), Wagner 7 (5/1), Výborný 3 (1 x 3), Andrenacci 2, Bár J. 1 (4/1), Svoboda 0

TH: 33/15 (45,5%)

Liberec: Bartel 12, Hojdar 12, Jelínek 11, Bárta 10, Bím 10,...

TH: 18/10 (55,5%)

Rozhodčí: Šikner, Šmíd

Komisař: Beneš