Krutý výsledek pro domácí

24.11.2013 19:16

Domácí celek, povzbuzen třemi výhrami v řadě, nestačil na náš dobře promazaný stroj. Celá první půle byla velmi vyrovnaná, přičemž domácí ve snaze porazit náš tým se doslova překonávali. Nám se začalo více ofenzivně dařit pět minut před koncem druhého hracího období. Ale i začátek třetí čtvrtiny nevypadal pro Louny nijak dramaticky. Ovšem v posledních patnácti minutách hráčům základní rotace začal docházet „kyslík“ a k tomu se přidalo i zranění Víta. Výsledkem bylo jasné vítězství našeho týmu a posílení sebevědomí do dalších zápasů. Skvělou střelbu předvedl Tomáš Hrubý. Jsme na druhém místě tabulky Severočeské ligy (6 vítězství – 2 prohry), na vedoucí Varnsdorf, který doma překvapivě prohrál s děčínskou juniorkou, ztrácíme jen jeden bod.

Do konce letošního roku již hrajeme jen na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA. První z těchto utkání odehrajeme v pátek 29. listopadu 2013 od 20,00 s BNK Most.

Basket Academy Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 61 : 92 (13 : 13, 19 : 25, 16 : 28, 13 : 26)

Louny: Jakeš 18, Peterka T. 13, Hnátek 10, Polan 5….

TH: 12/7 (58,3%)

SLUNETA: Hrubý 35 (9/5), Pištěcký 18 (1 x 3, 4/3), Feigl 14 (2 x 3, 7/4) Zajíc 8 (1 x 3, 1/1), Oswald 7 (2 x 3, 2/1), Výborný 5 (2/1), Pecina 5 (1 x 3), Andrenacci 0 (2/0), Bartoš 0

TH: 27/15 (55,6%)

Rozhodčí: Matějček, Dub