Klasický začátek soutěže

27.09.2009 20:17

V úvodním kole Severočeské ligy jsme prohráli na palubovce Slavoje Litoměřice 96 : 102 po prodloužení. Přestože se jednalo o první mistrovské utkání nové sezóny, byl k vidění kvalitní basketbal. Náš tým po půlce vedl o pět bodů a na začátku třetí  čtvrtiny jsme náskok navýšili na dvanáct bodů. Bohužel několik neproměněných tutovek vrátilo soupeře do hry a zápas tak dospěl do prodloužení. V něm měl domácí tým navrch. Střelba trestných hodů se oproti pohárovému utkání o něco zlepšila, ale stále to není ono (32/19 - 59%).
A to prý se historie neopakuje, neboť stejně jsme zahájili i minulý ročník soutěže, když jsme podlehli v Teplicích 86 : 94 po prodloužení.

Statistika:

Slavoj BK Litoměřice "B" - SLUNETA Ústí nad Labem 102 : 96 (22 : 17, 13 : 23, 29 : 23, 23 : 24, 15 : 9)

Litoměřice: Kodys 20, Hrubý 19, Košárek 17, Chlupsa 13,....

SLUNETA: Zajíc 42 (4x3, 11/8), Feigl 29 (3x3, 7/4), Fiala 7 (2/1), Andrenacci 5 (4/2), Stavěl 4, Jelínek 3 (1x3), Pecina 3 (2/1), Bína 2 (4/2), Vágner 1 (2/1), Zikmund 0