Juniorka byla lepší

19.02.2013 22:32

Domácí tým, posílen o prvoligového Bejčka, potřeboval pro případný postup do play-off jednoznačně vítězství. To jsme mu sami usnadnili svou hrou v prvním poločase utkání. Všude jsme byli o krok pozadu a domácí si na palubovce dělali co chtěli. A to zejména asi jediný nejunior v juniorce Důra (16 bodů za poločas). Třetí čtvrtina byla již vyrovnaná a v poslední jsme zkoušeli domácí ještě pozlobit a hlavně upravit skóre ze vzájemných zápasů v náš prospěch (doma jsme vyhráli o 20 bodů). Tento cíl jsme nakonec splnili a alespoň dobrým závěrem dali trochu zapomenout na nevydařený zápas.
Další utkání Severočeské ligy odehrajeme v pátek 1.března od 20,00 v Litoměřicích na palubovce suverénně vedoucího Slavoje.

BK Děčín-juniorka  -  SLUNETA Ústí nad Labem 81 : 71 (27 : 18, 22 : 10, 19 : 18, 13 : 25)

Děčín: Bejček 20, Důra 20, Dlask 14, Malý a Šporn po 6….

TH: 23/15 (65,2%)

SLUNETA: Stavěl 21 (2 x 3, 12/9), Zajíc 21 (2 x 3, 8/3),Mrázek 6 (2 x 3), Oswald 6, Pecina 5 (1/1), Andrenacci 5 (1 x 3), Bartoš 3 (4/3), Výborný 2 (1/0), Hykš 2

TH: 26/16 (61,5%)

Rozhodčí: Neuman (slabě na obě strany), Pešek (s přehledem)