Jedno je jisté, titul neobhájíme

25.03.2012 21:01

Prohrou s rezervou Litoměřic jsme uhasili poslední jiskřičku naděje na obhajobu mistrovského titulu. Hosté začali výbornou obranou a nutili náš tým ke ztrátám. Postupně si vytvořili až dvanácti bodový náskok. Do třetí čtvrtiny jsme nastoupili úplně jinak koncentrovaní a pomalu jsme ukrajovali z náskoku hostujícího celku. Náš dobrý výkon pokračoval až do páté minuty poslední čtvrtiny, kdy jsme dvakrát o koš vedli. Následně jsme opět polevili a hosté v posledních minutách rozhodli o svém vítězství. Do konce letošního ročníku nám zbývají odehrát dvě utkání, pokud alespoň jednou zvítězíme, obsadíme v konečné tabulce třetí místo.

SLUNETA Ústí nad Labem – Slavoj BK Litoměřice „B“ 73 : 81 (11 : 20, 13 : 16, 27 : 18, 22 : 27)

SLUNETA: Bednář 22 (10/8), Zajíc 16 (1 x 3, 8/7), Žalud 13 (1 x 3, 6/6), Výborný 8 (2 x 3, 2/0), Stavěl 7 (4/3), Andrenacci 4 (2/2), Feigl 3 (3/1),  Krombholz 0, Fiala 0 (2/0), Mrázek 0, Pecina 0

TH: 37/27 (72,9 %)

Litoměřice: Hrubý 15, Rameš 12, Zich12, Bruzl 10...

Rozhodčí: Výborný st. (rozhodoval ve shodě se svým příjmením), Šlaj (raději bez komentáře)