Je srovnáno

20.04.2015 21:22

Hráči Slavoje nás ve druhém finálovém zápase přehráli a uštědřili nám první porážku letošního ročníku soutěže. Přitom začátek nám vyšel dokonale a v první čtvrtině jsme byli lepším týmem. Druhá desetiminutovka nám naopak nevyšla a v podstatě rozhodla celé utkání, když ji domácí vyhráli o čtrnáct bodů. Hned na začátku druhé poloviny jsme snížili na sedm bodů (36 : 29), ale tým Litoměřic zejména po šestkách svůj náskok opět zvýšil. Pět minut před koncem vedou domácí o 15 bodů, ale v samém závěru jsme snížili na šest bodů. Poslední koš pak z trestných hodů zaznamenal domácí Rámeš. V týmu SLUNETY nastoupil po dlouhé zápasové odmlce Michal Mrázek a byl naším nejlepším střelcem za tři body. Našemu celku se utkání příliš nevyvedlo, ale konec zápasu naznačil naše možnosti pro rozhodující utkání finálové série. To se uskuteční v pátek 24.4.2015 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA. Srdečně zveme všechny naše fanoušky, přijďte nás podpořit v tomto důležitém zápase. Utkání je možno též sledovat na TVCOM.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 76 : 68 (12 : 17, 22 : 8, 20 : 16, 22 : 27)

Litoměřice: Vakrčka 19, Hrubý 9, Novák 8, Kodys a Krupka po 7,….

TH: 32/19 (59,4%)

SLUNETA: Pištěcký 20 (20/10), Mrázek 15 (4 x 3, 5/3), Stavěl 9 (6/5), Feigl 9 (1 x 3, 4/4), Zajíc 7 (1 x 3, 4/2), Výborný 6 (4/4), Fiala 2, Bartoš 0 (4/0), Mudroch a Andrenacci 0

TH: 47/28 (59,6%)

Rozhodčí: Šikner, Menšík, Rosenberger