Jasná výhra nad Libercem

25.11.2019 10:43

Máme za sebou nejlepší výkon. Druhý tým jsme presvědčivě přejeli. Od začátku jsme šli tvrdě za výhrou. Hosté sice vedli 3:6, ale pak jsme zapli, aktivně hru zrychlili a výsledkem byl konec poločasu za stavu 48:19. Hosté nestačili na rychlý přechod do útoku a naší kvalitní obranu. Druhý poločas se už pak jen dohrával. Výborným střeleckým výkonem se zaskvěl opět Michal Sedlák, který dal 8 trojek a celkem 30 bodů. Pochvalu ale zaslouží celý tým. Díky této výhře jsme si upevnili první místo a odčinili smolnou prohru o jeden bod z prvního vzájemného utkání.

SLUNETA Ústí nad Labem - Slávie Liberec 81:51 (24:8, 48:19, 58:29)

Body Sluneta: Sedlák 30 (8x3, 2/2), Sobotka 18 (3/0), Anderla 10 (1/0), Pištěcký 5 (2/1), Fiala 5 (1x3), Vágner 4, Andrenacci 3 (1x3), Jelínek 3 (1x3), Zajíc 3 (2/1), Pecina a Zikmund bez bodu