Fotbalová Sluneta opět v Sebuzíně

15.08.2011 22:17

Jako tradiční zpestření letní přípravy jsme se v sobotu 30. července zúčastnili také už tradičního turnaje v malé kopané v Sebuzíně.  Náš tým se letos sešel ve složení Péca, Docent, Ziky, Zajda, Kubel senior i junior a doplnili nás dva kámoši Kubela juniora.

Přestože jsme jako každý rok podali velmi dobrý a řekl bych oduševnělý výkon, na postup do semifinále to nakonec nestačilo. Bez jakýchkoli výmluv musíme konstatovat, že fotbalová kvalita turnaje neustále stoupá a že postoupit je rok od roku těžší. Podstatnou a pro nás velmi negativní roli hrálo i počasí. Celý den hustě pršelo a my, zvyklí na vyhřáté sportovní haly jsme se s tím vyrovnávali hůře než soupeři.

V prvním zápase jsme skutečně doplatili na špatné obutí, než jsme se vyrovnali s terénem a hlavně než se s ním vyrovnal náš brankář, prohrávali jsme 3 :  0 a bylo po zápase.

Od druhého zápasu to však opět byla stará dobrá Sluneta. Místní mladíky, kteří jinak odehráli tři velmi vyrovnané duely s těsnými výsledky, jsme sešlehli 10 : 0 a pouze velká smůla nás pak stála těsné prohry v dalších dvou zápasech.

Zde jsou výsledky ve skupině:

Sluneta – Libochovany          1 : 4      

Sluneta – Mladá Garda         10 : 0

Sluneta – Kostelníci               2 : 3

Sluneta – Sebuzín „A“           1 : 2

Turnaj tedy pro nás skončil nezvykle už dopoledne, přesto vzhledem ke skutečně mizernému počasí si všichni zúčastnění zaslouží velký respekt za předvedené výkony.