Druhá čtvrtina rozhodla

15.11.2015 16:58

Špatná první čtvrtina, skvělá druhá desetiminutovka. Začali jsme ospale a první dějství jsme po obdržených čtyřech trojkách o bod prohráli. Následně jsme zlepšili obranu a aktivitou na útočné polovině jsme dosahovali jednoduchých košů. Po poločasové pauze se domácí tým ještě pokoušel o zmírnění rozdílu ve skóre, ale náš celek vždy v pravý čas zabral. V sedmé minutě poslední desetiminutovky vedeme o 33 bodů (45 : 78), ale domácí během závěrečných tří minut náš náskok nepatrně stáhli. Kuriozitou je pouze jedna naše vstřelená trojka (Pavel Zajíc), přičemž děčínští nám jich vsítili hned osm.

Za týden nás opět čeká venkovní utkání a to s BNK Most. Hraje se netradičně v sobotu 21.11.2015 od 17,00 na palubovce SŠ Gastronomie aslužeb, J.Palacha 2.

BK Horejsek Děčín "B" - SLUNETA Ústí nad Labem 59 : 83 (15 : 14, 11 : 32, 17 : 15,16 : 22)

Děčín: Ondráš 20, Důra 7, Janoušek 7, Josefus 6,....

TH: 31/15 (48,4%)

SLUNETA: Pištěcký 21 (7/3), Vorlíček 19 (8/5), Zajíc 16 (1x 3, 5/3), Výborný 9 (8/7), Feigl 8, Mudroch 6, Vágner 3 (2/1), Jeřábek 1 (2/1), Andrenacci 0

TH: 34/20 (58,8%)

Rozhodčí: Pešek, Hendrych