Domácí sérii končíme vítězně

06.02.2011 09:50

Těžší utkání, než jsme čekali. Hosté, kteří již nemohou soutěž vyhrát, hráli po celé utkání aktivně a drželi s námi krok. Nám se dařilo v první půlce utkání, naopak ve třetí čtvrtině nám „došel“ kyslík, takže vysokoškoláci stáhli náš náskok až na jeden bod (5. minuta třetí čtvrtiny 43 : 42). Následně jsme zmobilizovali poslední zbytky sil a soupeře doslova udolali. V tomto utkání se střelecky dařilo Petru Feiglovi, který zatěžoval skóre soupeře zejména z rychlých útoků. Stále bez porážky držíme čtyřbodový náskok před druhým Mostem, který ve šlágru kola zvítězil na palubovce Teplic 96 : 93.

SLUNETA Ústí nad Labem – VSK Slavia TU Liberec 72 : 65 (23 : 18, 19 : 13, 9 : 15, 21 : 19)

SLUNETA: Feigl 32 (1 x 3, 10/7), Stavěl 17 (3 x 3, 7/4), Mrázek 8 (5/4), Andrenacci 4 (4/4), Žalud 3 (1 x 3), Mudroch 2, Zikmund 2 (4/2), Pecina 2 (2/0), Oswald 2

TH: 32/21 (65,6 %)

Liberec: Smeták 32, Vonička 19, Hruška 8, Novák 6.....

Rozhodčí: Šmíd (pískal dobře), Neuman