Doma stále 100%

10.02.2020 13:02

Zápasem jako na houpačce porážíme mostecké basketbalisty a vedeme skupinu o 1. – 6. místo. Úvod nás nezastihl v dobrém rozpoložení a brzy prohráváme o deset bodů. Do poločasu naštěstí otáčíme a ve třetí čtvrtině do vypadá na náš trhák, zejména zásluhou dobré střelby. Bohužel poslední desetiminutovku začínáme stejně jako tu úvodní a hosté čtyři minuty před koncem vedou o pět bodů. Naštěstí jsme se opět probudili a zvýšenou agresivitou v obraně a rychlým zakončením do soupeřova koše strháváme vítězství na naši stranu. Nejlepší utkání za náš tým odehrál Ondra Sobotka. Je ty šestky musí zlepšit, stejně jako většina týmu. Ostatně (ne)produkce trestných hodů byla zajímavá na obou stranách, oba týmy skončily na padesáti procentech.

Další utkání odehrajeme 21.2.2020 na hřišti aktuálně druhého týmu Severočeské ligy BK Teplice. Zápas začne v sokolovně Na Letné v 19,30.

SLUNETA Ústí nad Labem – BK Baník Most 81 : 75 (14 : 24, 46 : 42, 67 : 57)

SLUNETA: Sobotka 22 (2 x 3, 10/4), Sedlák 16 (4 x 3, 4/4), Stavěl 13 (4/3), Anderla 11 (4/1), Bár J. 8 (6/2), Bína O. 6, Zajíc 5 (6/3), Andrenacci 0, Vágner nenastoupil

TH: 34/17 (50,0%)

Most: Čmolík 18,Csesznok V. 16, Csesznok P. 14, Tůma 13,...

TH: 20/10 (50,0%)

Rozhodčí: Šikner, Rom, Pazourek