Do roku 2014 z prvního místa

23.12.2013 12:53

V posledním zápase letošního roku jsme hostili zraněními zdevastovanou sestavu Slávie USK. Hosté se přesto celý první poločas bodově drželi našeho týmu a agresivní obranou nám dělali problémy. Po přestávce bylo během sedmi minut rozhodnuto, hosté totiž zaznamenali jen jeden koš (skóre 20 : 2). V poslední čtvrtině vedeme již o třicet bodů (80 : 50) a utkání se z naší strany v pohodě dohrávalo. Na obou stranách byly k vidění parádní střelecké výkony (Hrubý 39 – Beneš 32). Tímto vítězstvím se posouváme na první místo, s jednobodovým náskokem před dvojicí Varnsdorf – Děčín.

V novém roce nás jako první vyzve naše juniorka. Hrát se bude na palubovce SPORTCENTRA SLUNETA a to v pátek 10.1.2014 od 20,00.

SLUNETA Ústí nad Labem – USK Slávie Ústí nad Labem 90 : 68 (15 : 17, 27 : 19, 25 : 9, 23 : 23)

SLUNETA: Hrubý 39 (6/5), Pištěcký 22 (4 x 3, 4/4), Feigl 7 (4/3), Výborný 6 (1 x 3, 2/1), Zajíc 5 (1 x 3), Pecina 4, Vágner 3 (1 x 3), Andrenacci 2, Oswald 2, Bartoš 0

TH: 16/13 (81,3%)

USK: Beneš 32, Anderla 22, Oubrecht 8, Rys 3…..

TH: 18/9 (50,0%)

Rozhodčí: Nesper, Vinš