Do poločasu rozhodnuto

17.12.2017 19:13

Louny to myslí s postupem do druhé ligy vážně a tak zejména v první půli nás bez problémů přehráli. Druhá dvacetiminutovka se našemu celku relativně povedla, snížili jsme na rozdíl šestnácti bodů (5. minuta čtvrté čtvrtiny 57 : 73), ale domácí ke konci opět zabrali a navýšili skóre na konečných 22 bodů. Pro nás lepší výsledek než v domácím utkání, ale zejména obrana byla dosti často děravá. Škoda, že se hned v úvodu zápasu zranil Martin Wagner (výron v kotníku), snad bychom s jeho přispěním mohli uvažovat o lepším výsledku.

Další utkání Severočeské ligy odehrajeme až v novém roce, kdy hostíme na domácí palubovce juniorku z Děčína. Utkání začíná ve SPORTCENTRU SLUNETA v pátek 5.1.2018 od 20,00. Srdečně Vás zveme.

Basket Academy Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 88 : 66 (27 : 13, 23 : 14, 16 : 20, 22 : 19)

Louny: Hnátek 22,Pešek 17, Jakeš 16, Turay 14,….

TH: 25/16 (64,0%)

SLUNETA: Sedlák 20 (5 x 3, 2/1), Žalud 12 (1 x 3, 7/5), Bartoš 9 (6/5), Fiala 9 (2 x 3, 4/1), Zajíc 8 (1 x 3, 2/1), Bár J. 6 (1/0), Wagner 2, Andrenacci, Pecina a Vágner 0

TH: 22/13 (59,1%)

Rozhodčí: Doksanský, Rosenberger