Do poločasu dobré, ale pak….

23.10.2017 13:13

Do začátku utkání vstoupili lépe domácí, ale SLUNETA jejich náskok včas zachytila. Zlepšili jsme se v obraně i ve střelbě ze střední vzdálenosti a předváděli nápaditou hru, díky níž se celý první poločas nesl ve vyrovnaném duchu. To už bohužel nelze říci o poločase druhém, kde jsme nadobro odešli na obou stranách hřiště. V obraně jsme dostávali laciné koše, často i z rychlých protiútoků po zbytečných ztrátách míče. V útoku přestala fungovat spolupráce a nedařilo se téměř nic, čehož je důkazem i našich mizerných dvanáct bodů za celou druhou polovinu hry. Ačkoliv Chomutov nepředváděl o tolik lepší basketbal než bylo konečné skóre, jejich vítězství je po naší útočné impotenci zcela zasloužené.

Konečně si zahrajeme i na domácím hřišti a snad se dočkáme i prvního vítězství v soutěži. V pátek 3.11.2017 od 20,00 přivítáme tým TJ Slovan Varnsdorf.

BK Levharti Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 76 : 39 (19 : 12, 11 : 15, 25 : 8, 21 : 4)

Chomutov: Karlovský 15, Sifert 12,Hartman 12, Freiberg 12,….

TH: 28/17 (60,7%)

SLUNETA: Fiala 14 (4 x 3, 2/0), Sedlák 8 (2 x 3, 2/2), Zajíc 4 (2/2), Wagner 4, Hálek 4 (4/2), Andrenacci 3 (2/1), Výborný 2 (1/0), Vágner 0 (2/0), Bár J., Bartoš a Jeřábek 0

TH: 15/7 (46,7%)

Rozhodčí: Buršík, Hendrych