Další neúspěch

19.03.2017 19:37

Letošní ročník Severočeské ligy se nám nevyvedl a zápas v Litoměřicích to jen potvrdil. Domácí hráči byli od úvodního hvizdu aktivnější a jejich náskok postupně narůstal až na konečných 21 bodů. Ve druhé čtvrtině náš tým zabojoval, ale bohužel jsme neuhlídali Kynzla, který nám za deset minut nasázel 5 trojek. Ve třetím hracím období hráči Slavoje zvýšili svou aktivitu a naši borci definitivně „odpadli“. Opět nám chyběla herní pohoda a bohužel i bojovnost.

Poslední utkání Severočeské ligy nás čeká v pátek 31.3.2017 od 20,15 s BK Teplice. Vítězstvím zkusíme zakončit naše nepovedené účinkování v aktuálním ročníku soutěže.

Slavoj BK Litoměřice „C“  -  SLUNETA Ústí nad Labem 93 : 72 (31 : 23, 20 : 20, 25 : 15, 17 : 14)

Litoměřice: Kynzl 30 (6 x 3), Rubeš 19, Rámeš 14, Kodys 9,….

TH: 21/13 (61,9%)

SLUNETA: Vorlíček 20 (1/0), Sedlák 13 (2 x 3, 4/3), Feigl 12 (1 x 3, 6/3),  Andrenacci 8 (2/0), Bár Jakub 6 (1 x 3, 4/3), Pištěcký 5 (4/3), Fiala 5 (3/1), Výborný 3 (2/1), Vágner 0, Svoboda 0

TH: 26/14 (53,8%)

Rozhodčí: Rosenberger, Matějček