Další zářez na pažbě

02.11.2014 15:38

Na děčínské palubovce jsme před půl rokem oslavili náš poslední mistrovský titul. Postup jsme následně přenechali naší juniorce a i borci z Horejska nakonec v dodatečné kvalifikaci postoupili přes rezervu Lions Jindřichův Hradec do druhé ligy. Za Děčín tedy v Severočeské lize nastupují hráči, kteří si tolik v druhé lize nezahrají a junioři z U19. Pikantní na zápase byl souboj bratrů Fialů, Víťa nastoupil v dresu domácích a Jiří za náš celek. Od počátku nebylo pochyb o tom, které mužstvo získá dva body, ale zápas to příliš atraktivní nebyl. Domácí se snažili, ale sráželo je množství individuálních chyb. Naši borci se v některých úsecích přizpůsobili hře domácích a taky vyplodili několik zbytečných ztrát. Naštěstí se vždy naplno zabralo, když domácí projevili snahu snížit náš náskok. Bohužel se nám ve čtvrté minutě poslední čtvrtiny zranil Petr Feigl, kdy po neodpískaném faulu pod košem domácích padl nekoordinovaně na palubovku a následně při doskoku mu jeden z domácích hráčů zlomil nos. Okamžiky následující bezprostředně po zranění naprosto nezvládl rozhodčí Neuman (na rozdíl od arbitra Peška) a celé své trapné vystoupení ukončil udělením technické chyby trenérovi Jelínkovi.

Nyní nás čekají tři domácí zápasy, v tom prvním budeme hostit tým BNK Most. Hraje se v pátek 14.11.2014 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA.

BK Horejsek Děčín „B“ - SLUNETA Ústí nad Labem 58 : 83 (11 : 16, 13 : 23, 18 : 23, 16 : 21)

Děčín: Hammerle 14, Kříž 11, Šporn 10, Fiala V. 9,….

TH: 11/8 (72,7%)

SLUNETA: Pištěcký 20 (7/6), Stavěl 20 (3 x 3, 5/3), Zajíc 13 (4/3), Žalud 11 (1 x 3), Feigl 6 (4/2), Výborný 6 (1 x 3, 4/3), Fiala J. 5 (2/1), Pecina 2, Vágner 0, Andrenacci 0

TH: 26/18 (69,2%)

Rozhodčí: Neuman, Pešek