Další zářez na pažbě

02.10.2010 18:43

V dalším utkání Severočeské ligy jsme zvítězili na palubovce nováčka soutěže Sokola Louny. Hrál se výborný basketbal, oba týmy předvedli množství pěkných akcí. Začátek zápasu se nám povedl, ale domácí do poločasu v podstatě smazali náš náskok.Ve druhé půli jsme ještě zlepšili naší souhru a obranu a to zejména nejlepšího střelce domácích Hnátka. Dařila se nám střelba za tři body, méně již trestné hody. Lounští budou zejména na domácí palubovce silným týmem a dva body za vítězství jsou pro náš tým velmi důležité.

Statistika:

Sokol Louny - SLUNETA Ústí nad Labem 70 : 84 (17 : 18, 21 : 23, 12 : 20, 20 : 23)

Louny: Hnátek 26, Peterka 18, Vít 9, Pelc 8, .....

SLUNETA: Zajíc 26 (1x3, 8/7), Žalud 20 (4 x 3, 5/4), Mrázek 16 (4 x 3), Bína 8 (2/0), Fiala 7 (2 x 3, 2/1), Stavěl 4 (1 x 3, 4/1), Andrenacci 2, Výborný 1 (2/1), Pecina 0, Oswald 0

TH: 23/14 (60,9 %)

Rozhodčí: Drobný, Holuša st. (pískali velmi dobře)