Další utrápené vítězství

10.10.2016 11:57

Opět vyhráváme, ale zatím to žádná hitparáda z naší strany není.Trápíme se opět v útoku a to jak z dlouhé vzdálenosti, tak i bezprostředně pod košem soupeře. Největší náskok jsme si vytvořili na konci třetí čtvrtiny utkání, kdy vedeme o 12 bodů (62 : 50). Během tří minut poslední desetiminutovky je téměř srovnáno (62 : 60) a začíná přetahovaná o každý bod. Zde se projevuje naše větší zápasová zkušenost a dva body za vítězství zůstávají doma. V hostujícím dresu odehrál skvělé utkání Petr Ondráš, autor 29 bodů (5 x 3).

Další domácí zápas odehrajeme v pátek 21.10.2016 od 20,00 ve SPORTCENTRU SLUNETA s BK Baník Most. Tento tým se před letošním ročníkem sloučil s dalším mosteckým klubem BNK a zatím po dvou kolech má bilanci 1 – 1.

SLUNETA Ústí nad Labem -  BK Děčín 73 : 68 (22 : 20, 14 : 13, 26 : 17, 11 : 18)

SLUNETA: Feigl 18 (1 x 3, 8/7), Zajíc 12 (1 x 3, 4/3), Žalud 12 (2 x 3), Vorlíček 11 (7/3), Fiala 7(1 x 3, 1/0), Svoboda 4 (2/2), Andrenacci 4 (2/0), Vágner 3 (3/1), Bartoš 2, Pecina 0

TH: 27/16 (59,3%)

Děčín: Ondráš 29, Jezbera 20, Vanický 6, Bažant 5,….

TH: 18/13 (72,2%)

Rozhodčí: Hendrych, Doksanský