Další stovka

19.10.2014 21:29

Hráči Teplic, kteří v minulých letech úspěšně účinkovali ve třetí nejvyšší soutěži se nestačili divit. Od začátku utkání hrál náš tým tempo basket, kterému domácí vůbec nestačili. Přestože měli výškovou převahu, vyhrávali jsme doskoky pod oběma koši a aktivitou je nutili k faulům. Výtečná byla střelba ze všech pozic (vyjma trestných hodů) a všichni hráči hráli zejména v obraně na doraz. Jen v posledních deseti minutách jsme upřednostnili útok před obranou a nasázeli domácím 35 bodů za čtvrtinu, celkově pak 110.

V dalším kole se střetneme na domácí palubovce SPORTCENTRA SLUNETA v pátek 24.10.2014 od 20,00 s celkem Basket Academy Louny. Jedná se o předehrávané utkání 5. kola Severočeské ligy a náš tým bude chtít dobrou hrou potvrdit parádní vstup do soutěže.

BK Teplice  -  SLUNETA Ústí nad Labem 61 : 110 (12 : 23, 15 : 29, 10 : 23, 24 : 35)

Teplice: Suska 13, Wiedner 10, Szabo 10, Eisner 8,….

TH: 13/9 (69,2%)

SLUNETA: Pištěcký 30 (1 x 3, 16/9), Feigl 22 (18/12), Stavěl 17 (3 x 3), Žalud 14 (3 x 3, 1/1), Fiala 9 (2/1), Zajíc 7 (3/3), Andrenacci 5 (1 x 3), Výborný 3 (1 x 3), Beneš 3 (2/1), Pecina 0

TH: 42/27 (64,3%)

Rozhodčí: Neuman, Kouba