Stovka děčínské juniorce

07.02.2009 17:33

Od prvních minut bylo o našem vítězství jasno, když jsme předčili hosty ve všech herních činnostech. Jen za poslední minutu utkání jsme „nadělili“ juniorce 10 bodů, když stovku dával Michal Žalud. Své první body zaznamenal Petr Branda, který se vrátil k aktivní činnosti po skoro dvaceti letech.

Za překvapení kola je možno považovat porážku České Lípy v domácím prostředí s juniorkou Mostu, která tak zaznamenala své první vítězství v soutěži. Po třináctém kole jsme v tabulce první s jedenácti vítězstvími a dvěma porážkami.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Děčín-Juniorka 108 : 67 (31 : 13, 25 : 22, 21 : 18, 31 : 14)

Body SLUNETA: Stavěl 27 (2x3, 2/1), Feigl 22 (3x3, 4/3), Žalud 21 (3x3, 13/6), Zajíc 13 (6/5), Vágner 9 (1/1), Andrenacci 6, Šimek 4 (4/2), Branda 3 (1x3), Pecina 2 (2/2), Mrázek 1 (2/1)
Body Děčín: Unar 24, Zavadil 17, Cafourek 10, Janota 7

Rozhodčí: Votroubek Jar., Rous (pískali velmi dobře)